Anette

Může mi prosím někdo vysvětlit,jakou funkci má ta nová čipová karta IREDO?

Musim ji mít i když si nechci kupovat týdenní jízdenky? A jak to je se „starou“ studentskou kartičkou? Budu vam moc vděčná,mám z těch chytráků co to vymysleli nervy v háji :D

Odpovědi
BeryBery

Pravda jsou to chytráci a někdo nový ukousne medvěda EU dotací.
Čipová karta IREDO bude platit od 1. září a od 1. listopadu 2013 plně nahradí stávající týdenní a měsíční jízdenky všech typů (celé, žákovské, studentské atd.) a také všechny přestupní papírové jízdenky v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.
Myslím, ze v tomto odstavci je vše.

Zdroj: http://www.ore­do.cz/

bolak

nejlépe ti asi odpovědí na info@cd.cz

a nestyď se je obtěžovat, jsou tam od toho…

quentos

právě že v tom odstavci není vůbec nic. To bychom si to taky mohli vykládat tak, že když přijedu do HK kraje jako turista z daleka, nedostanu přestupní jízdenku, protože ji „plně nahradila“ tahle úžasná čipová karta? Bude si ji tedy muset pořizovat i jednorázový tursta?