larios22

Může mi obvodní lékař napsat do papíru o zdravotní způsobilosti k řízení vozidel, schopen s čočkami?

byl jsem na očním a konečnou zprávu mi napsali " Schopen s brýlemi" mohu tedy požádat u obvodního lékaře ať mi napíše : „Schopen s čočkami,brýlemi“ ?. Mám zájem si koupit čočky z brýlí mě šíleně bolí hlava.

Odpovědi
setapouch

Ano. Ale policajti berou čočky jako brýle. Jen je složitější jejich ukazování (zkušenost kolegy).

cochee

Trošku mimo otázku: jestli máš bolesti hlavy z brýlí – myslím tím od očí, ne že tě nesnesitelně tlačí za uchem -, tak je s tvými brýlemi něco opticky špatně a je třeba to říct na očním a žádat opětovné vyšetření.