Alesh

Může mi někdo vysvětlit, proč bych měl tohohle člověka sledovat?

Na Seznamu na mě vykoukl článek https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/top-10-ceskych-youtuberu-vydelavaji-miliony-a-rodice-je-neznaji-ci-nesnasi-168938
Otevřu si toho nejvíce vydělávajícího https://forbes­.cz/zebricky/10-nejlepe-placenych-youtuberu-ceska/tary/ a pustím si to video, co tam mají v tom článku https://youtu­.be/_2a4oOPEB­kw . Vydržel jsem to asi 2 minuty a musel jsem to vypnout, protože to je totální pí…p. Tvl, co je na tomhle člověku tak zajímavého, že bych jako měl trávit čas tím, že ho budu sledovat? Vysvětlete mi to někdo, já to prostě nechápu! Díky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já to taky vysvětlit nedokážu. Nic nevyrábí, není to ani umělec, není vůbec ničím užitečný ani vyjímečný. Normální parazit společnosti, který se veze na vlně zájmu o senzačnosti. Bohužel slabomyslnější menšina mu to žere a to mu k miliónům stačí. Ty milióny jsou asi jeho největší motivací.

Další odpovědi
marci1

Sledují to děti a mladiství. Čím větší divočina a kravinka, tím lepší. Youtubeři dnes využívají toho, že mladí sledují počítače a mobily téměř neustále a ještě z toho mají „pěkné“ prachy. Je mi těch jejich sledujících a lajkujících líto. Mají tím zahlcený mozek a pak ani neví jaké je hlavní město Portugalska. 🙂

elkon

Nikdo tě nenutí sledovat kdejakou kravinu.

L.G.

Jen tak pro zajímavost, žádná hloubka, ale proč byste se nemohl zabavit🙂.

xiperio

Bohužel nabídka kopíruje poptávku. Je hodně lidí, co se na ty kraviny dívá. A on je umí vyrobit. Je to to samé, kolik lidí se dívá na seriály, které jsou o ničem, jenom pomalý časový děj. Jakoby se dívali k někomu do bytu a tajně pozorovali. Nemusí u toho přemýšlet. A pak jdou k volbám, a je to to samé- Jako zdeformované ovce, co věří i sebevětší kravině. A jak to pak může dopadnout.

paul1

Ze zvědavosti – o co jde – jsem se trochu kouknul. Je to oddechovka, nemusí se u toho přemýšlet, k sledování děje stačí IQ tykve.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

No, trochu jsem kdysi viděl něco od Kovyho. Navíc ho i pochválil Eben, když byl ve StarDance stran jeho tvorby, čili tento jedinec aspoň snad dělá něco smysluplného. Ale tento Ukrajinec, nejvíce vydělávající… to mi prostě hlava nebere. Pochopím třeba, když paří nějaké hry, komentuje je, recenzuje apod. Jo to beru, to mi dává logiku, i když bych se já na to určitě nekoukal.

Kepler

marci: tak to máš pravdu, každý přece ví, že je to Madrid. nebo tak nějak těsně vedle.

marci1

Těsně. Že ty na ty"Y" taky čučíš? 🙂

Kepler

Jo, hlavně na ty ruské mistry volantu, to se vždycky dobře pobavím!

marci1

🙂