Avatar uživatele
Alesh

Může mi někdo vysvětlit, proč bych měl tohohle člověka sledovat?

Na Seznamu na mě vykoukl článek https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/top-10-ceskych-youtuberu-vydelavaji-miliony-a-rodice-je-neznaji-ci-nesnasi-168938
Otevřu si toho nejvíce vydělávajícího https://forbes­.cz/zebricky/10-nejlepe-placenych-youtuberu-ceska/tary/ a pustím si to video, co tam mají v tom článku https://youtu­.be/_2a4oOPEB­kw . Vydržel jsem to asi 2 minuty a musel jsem to vypnout, protože to je totální pí…p. Tvl, co je na tomhle člověku tak zajímavého, že bych jako měl trávit čas tím, že ho budu sledovat? Vysvětlete mi to někdo, já to prostě nechápu! Díky.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? quentos, marci1, Kepler před 1023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já to taky vysvětlit nedokážu. Nic nevyrábí, není to ani umělec, není vůbec ničím užitečný ani vyjímečný. Normální parazit společnosti, který se veze na vlně zájmu o senzačnosti. Bohužel slabomyslnější menšina mu to žere a to mu k miliónům stačí. Ty milióny jsou asi jeho největší motivací.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Sledují to děti a mladiství. Čím větší divočina a kravinka, tím lepší. Youtubeři dnes využívají toho, že mladí sledují počítače a mobily téměř neustále a ještě z toho mají „pěkné“ prachy. Je mi těch jejich sledujících a lajkujících líto. Mají tím zahlcený mozek a pak ani neví jaké je hlavní město Portugalska. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nikdo tě nenutí sledovat kdejakou kravinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
L.G.

Jen tak pro zajímavost, žádná hloubka, ale proč byste se nemohl zabavit🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

Bohužel nabídka kopíruje poptávku. Je hodně lidí, co se na ty kraviny dívá. A on je umí vyrobit. Je to to samé, kolik lidí se dívá na seriály, které jsou o ničem, jenom pomalý časový děj. Jakoby se dívali k někomu do bytu a tajně pozorovali. Nemusí u toho přemýšlet. A pak jdou k volbám, a je to to samé- Jako zdeformované ovce, co věří i sebevětší kravině. A jak to pak může dopadnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ze zvědavosti – o co jde – jsem se trochu kouknul. Je to oddechovka, nemusí se u toho přemýšlet, k sledování děje stačí IQ tykve.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Alesh

No, trochu jsem kdysi viděl něco od Kovyho. Navíc ho i pochválil Eben, když byl ve StarDance stran jeho tvorby, čili tento jedinec aspoň snad dělá něco smysluplného. Ale tento Ukrajinec, nejvíce vydělávající… to mi prostě hlava nebere. Pochopím třeba, když paří nějaké hry, komentuje je, recenzuje apod. Jo to beru, to mi dává logiku, i když bych se já na to určitě nekoukal.

před 1023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

marci: tak to máš pravdu, každý přece ví, že je to Madrid. nebo tak nějak těsně vedle.

před 1023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Těsně. Že ty na ty"Y" taky čučíš? 🙂

před 1023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, hlavně na ty ruské mistry volantu, to se vždycky dobře pobavím!

před 1023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

🙂

před 1023 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek