tom004

Může mi někdo vysvětlit o jaké reklamy,které se vám zobrazují, se jedná?

Jestli jsou na těchto stránkách,tak to nechápu, a jestli jde o jiné tak pardon.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi,ale i tak jsem za těch pár týdnů co jsem se zaregistroval neviděl ani jednu reklamu, a doufám,že to tak zůstane.

Nejlepší odpověď
ReHu

Dnes mi to nedělá, ale včera sjížděla z horní části nad otázkami velká reklama na KB přes celý monitor.

Další odpovědi
hanulka11

sjížděla mi od rána na celý monitor…KB, nyní to přestalo
Doplňuji:
stejně tu ta reklama je zase se mi to stává

terry

Mně to už teď taky nedělá.

BEAES

Ráno to blokovalo stránky, teď je klid. Hurá.

juie

No nevím..

Ella

pár dní zpátky se mi tady stávalo, že se mi stránka sama přesměrovala na nějakou reklamu, teď mi tady na okraji pobíhá jenom reklama na hotely.cz