koťátko

může mi někdo vysvětlit jak se zde odpovídá na otázky ?? asi jsem fakt blbá,ale nemůžu na to přijít

ani v návodu to neni

Nejlepší odpověď
ReHu

Pokud se ti pod otázkou neukazuje okénko s nápisem Odpovědět, tak je někde chyba.
Pokud ho tam máš, oranžové, tak na něj klikni a do okénka s označení Vaše odpověď -Odpověď napiš svou odpověď a klikni na odeslat.
Toť vše.

Další odpovědi
BEAES

Když kliknete na otázku, otevře se vám a uvidíte políčko -žluté-odpovědět, tak to potvrďte a napište odpověď. Pak opět žluté-odeslat.

quentos

když na otázku kliknete, „rozbalí“ se vám a uvidíte pod ní tlačítko „Odpovědět“. Na to když kliknete, „rozbalí“ se vám okno pro odpověď. Po dokončení odpovědi klikněte na „Odeslat“ pod tímto okénkem

hanulka11

Zřejmě nejste zaregistrovaná