Boy 13

Může mi někdo takto zavirovat mobil?

Může někdo tím, že mi pošle zavirovanou SMS zprávu, kde bude odkaz na vir, zavirovat tím, že tu SMS otevřu, kliknu na ten odkaz, ale nejsem připojen k internetu? Může se tohle stát telefonu Samsung s operačním systémem Android? Děluji Vám.

Odpovědi
Autista

Pokud se ti přes odkaz na sms stáhne do telefonu vir tak ti nepomůže ani to že máš android, leda kvalitní antivirusový program. O internetu moc není řeč pokud se samotný vir neskrývá v samotném odkazu v sms. Jestli se ti tohle stalo a máš podezření na vir tak si ten mobil radši pročisti.

Funna

ano, může…více viz https://www.dsl­.cz/clanky/pres-sms-se-siri-novy-nebezpecny-virus

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.