Michal Kole

Může mi někdo SOUDNÝ vysvětlit co je na tom OBŤEŽUJÍCÍHO nebo Spamujícího ?

Kdyby vláda lidi očipovala jako psi, tak by se tento problém nemusel řešit, zamezilo by se i různým „podvodům“, že si někdo vezme půjčku na cití občanku.

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / Spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).

Sice to nebyla odpověď to uznávám, ale byl to návrh o kterém šlo DISKUTOVAT i když diskutovat na tomto serveru moc nejde.

Když tu můžou být dotazy ohledně sexhopů tak snad by můj příspěvek tu může být taky informační váha je tak stejná.

Když mi někdo smaže příspěvek, mám právo poždovat na náhradu nemateriální škody .

Škoda, že tu není právník. Na právní dotazy tu často odpovídal Standa, bohužel sem už moc nechodí.

Smazání příspěvku je něco zničení autorského díla. Akroát právníci se zatím nedohodli zda příspěvek v diskuzi je autorské dílo.

To je jako kdybych něco postavil hmotného třeba sochu a někdo mi ji rozmlátil kladivem.
Doplňuji:
Bylo to v otázce o ztrátě občanských průkazů:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/obcansky-prukaz-20

Nejlepší odpověď
annas

Názory na čipování je možné přečíst

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=%C4%8Dipov%C3%A1n%C­3%AD+d%C4%9Bt%C3%AD+a­no&sa=Vyhledat

Michale, nemá smysl řešit, kdo něco smazal či přesunul. Vědí jen admini. Nelze na nikoho ukázat prstem, i když si mohu myslet, komu otázka či odpověď vadily.

Další odpovědi
anonym

Už jsi s tím minule operoval (pod anonymem a výjimečně bez plaváčkovské otázky) a dostals vyčerpávající odpovědi.
standa by ti to jen potvrdil, protože autorský zákon definuje předmět podléhající ochraně zcela jednoznačně.
Zdejší právní ošetření příspěvků je uvedeno v pravidlech, zkus si je znovu přečíst.
Viz odkaz dotyčné otázky:
Doplňuji:
Pokud ti admini posoudil odpověď jako závadnou, zřejmě aplikoval tuto klauzuli, viz citace:
„Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění“.

(Otázka ve tvém odkazu je na pokutu při ztrátě OP a o tom ve tvé odpovědi nebylo ani ťuk. Možná, kdybys to dal jen do diskuze jako polemizující názor, tak se k tomu mohl i někdo vyjádřit).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-smazal-otazky-o-sprchovani-a-myti-hlavy

pusinka50

Michale, já bych tu otázku o očipování všech lidí brala pouze a jen jako řečnickou. Víte snad přece, že ve skutečnosti by k tomu nedošlo, jednalo by se o omezování lidské svobody a napadení listiny lidských práv, o protiústavní sledování lidí. je to otázka nesmyslná a i debata o ní by byla nesmyslná, asi otázku smazal někdo, kdo se tu nechtěl bavit o abstraktních věcech, které nepřicházejí v úvahu po dalších x let.

briketka10

jestli to chápu správně otázku jste položil Vy jako Anonym, nebo jen ten Anonym a byla smazaná a teď vkládáte nesouhlas, že byla smazaná ??

tak potom by to byla práce Adminů a není potřeba se v tom vrtat, jestli ne tak mi to přijde dost nespravedlivé vůči tomu Anonymu !!

anonym

Michale, pokud to bylo napsáno takhle, tak asi administrátora chápu. Provedení je nereálné, takže píspěvek se z tohoto úhlu pohledu může jevit jako nesmyslný.
Přihlášením na Odpovědi.cz jste přijal určitá pravidla. Jedno z nich je právo administrátorů mazat některé otázky nebo odpovědi z důvodu jejich nevhodnosti. Také občas systém určování, co je a co není nevhodné a kam to vlastně správně kdo zařadí nechápu, ale zřejmě s tím nic neuděláme. Je třeba to polknout a jít dál. Příště zkuste otázku formulovat jinak a uvidíme, jestli nebude mít docela jiný ohlas. Nenechte se tím otrávit.

anonym

ad annas, Michal jasně uvádí, že mu odpověď smazal admini, ale ptá se proč?
Tak nač ta zavádějící spekulace kdo?
Sama jsi tu několikrát napsala, že nahlásit může každý (tedy i registrovaný), ale maže výhradně admini a zasílá mail s odůvodněním.
Stačí si jen pozorně přečíst dotaz a odpovídat k věci. Důvodům pro závadnost příspěvků jsi se zcela vyhnula, tak proč zase tyhle podezíravé konstrukce? Michal žádal „soudné vysvětlení“ důvodů!

led

Ad ocko,
nemáte pravdu o nereálnosti identifikačného čipu pre ľudí. Projekty na to dokonca aj jestvujú.
Nejde totiž len o identifikáciu a informácie o zdravotnom stave, ale i sledovanie ľudí. Nie je to žiadne sci-fi

briketka10

tady je video

http://www.you­tube.com/embed/u2pu_lYv­Zr4

briketka10

mohu se taky registrovat jako Anonym ??

anonym

Pokud myslíš nick ve tvaru Anonym, tak už je obsazený, viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/337
Jinak je to zavádějící blbost, protože Anonym se zobrazuje každý, kdo záměrně není registrován a může jedině vložit otázku, nic víc.