Thugrar

Může mi někdo sledovat FB profil?

Zdravím, rád bych se vás zeptal, co to znamená, když mám na svém facebookovém profilu v chatové kolonce s aktivními lidmi “profil“ s šedou barvou, bez fotky, bez možnosti rozkliknout či o něm zjistit více. Semtam zmizí a pak se semtam objevuje během dne. Nemůže mě někdo tímto způsobem inkognito sledovat?
Díky.

Odpovědi
Drap

Na fb tě je možno sledovat za jistých podmínek i bez toho zobrazení.

ivzez

Ne. Tímto způsobem ne.

Váš profil ale může sledovat kdokoliv, aniž byste se o tom dozvěděl:
FB si zakládá na tom, že žádným způsobem neumožňuje zjistit, kdo
všechno Váš profil navštívil, nebo co si v něm prohlížel.