dust8

Může mi někdo shrnout o co jde v: „Soudce Alexandr – 29 – Texas Holdem“?

Nejlepší odpověď
annas

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xMuIwoMik­K8

Texas Holden je název profesionální hry pokeru. Podívala jsem na kousek na YU. Jde o rozvod manželství, návrh podává manželka, ikterá je nespokojená s řživotem svého muže, který cestuje po světě, žena ho zná víc ze zaslaných fostografií než z reálu. otografie jsou bohužel í s poloblečenými mladými dívkami, které hráčům u stolu fandí u. Doma se partner objevuje málo, takřže žije vlastně sama s 2 dětmi. Muž sice vydělává hodně peněz, ale rodina ani dřív netrpšěla nedostatkem, i když muž nepracoval, nelíbilo se mu žádné zaměšstnání. Až ho zaujla poker on-line, nakonec se stal profesionálním hráčem.. Ženě na penězích nezáleží, ale na tom, aby opět všichnl žili společně jako rodina. Muž nesouhlasí, prý ještě potřebuje vydělat peníze, když má štěstí. Žena newěří, že muž dokáže skončit, děti ho už témšř neznají, proto podala návrh na rozvod. .
Najevo vyšly další okolnosti , takže nakonec muž s rozvodem souhlasil, a získal polovinu majetku. Po této události se obrátily karty a muže opustilo štěstí. Pokud chcete znát detaily, podívejte se do odkazu.