Může mi někdo poradit ohledně daňového přiznání?

Může mi někdo poradit ohledně daňového přiznání?Potře­bovala bych si stáhnout nějaký program,dle kterého bych mohla vypracovat,res­p.opravit daňové přiznání.Bylo mi řečeno,že zde na netu je nějaký program,do kterého zadám údaje a spočítá to sám,tak prosím moc všechno,kdo mi můžou pomoci a napsat odkaz.
Děkuji
Radka

Nejlepší odpověď
kropitko

http://computer­world.cz/ostat­ni/usnadnete-si-danove-priznani-za-rok-2010-interaktivnimi-formulari-5763

Další odpovědi
annas

Letos poprvé jsem použila pro daňové přiznání formulář na internetu. Všechny výpočty udělal počítač za mě. Jenže při vyplňování musí být člověk pozorný, aby údaje z podkladů napsal do správné kolonky. Po vyplnění jsem formulář vytiskla a předala na FÚ.
Už mně FÚ vrátil i přeplatek daně.

mosoj

Ujišťuji Vás, že bez znalosti problému Vám nepomůže žádný program. Zrovna tak jako je to v účetnictví.

Počítač udělal ty výpočty které jsou tam stejně naznačené nebo v návodu na vyplnění. Viz řádek ten a ten, děleno řádkem tím a tím. Takže pokud vím co tam mám napsat není problém. Jedině že by byl problém s počítáním. Pokud nevím tak mi žádný program nepomůže. Jedině pořádně prostudovat návod k vyplnění, nebo si to nechat vysvětlit.