Avatar uživatele
anonym

Může mi někdo poradit ohledně daňového přiznání?

Může mi někdo poradit ohledně daňového přiznání?Potře­bovala bych si stáhnout nějaký program,dle kterého bych mohla vypracovat,res­p.opravit daňové přiznání.Bylo mi řečeno,že zde na netu je nějaký program,do kterého zadám údaje a spočítá to sám,tak prosím moc všechno,kdo mi můžou pomoci a napsat odkaz.
Děkuji
Radka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 5093 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

http://computer­world.cz/ostat­ni/usnadnete-si-danove-priznani-za-rok-2010-interaktivnimi-formulari-5763

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Letos poprvé jsem použila pro daňové přiznání formulář na internetu. Všechny výpočty udělal počítač za mě. Jenže při vyplňování musí být člověk pozorný, aby údaje z podkladů napsal do správné kolonky. Po vyplnění jsem formulář vytiskla a předala na FÚ.
Už mně FÚ vrátil i přeplatek daně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Ujišťuji Vás, že bez znalosti problému Vám nepomůže žádný program. Zrovna tak jako je to v účetnictví.

Počítač udělal ty výpočty které jsou tam stejně naznačené nebo v návodu na vyplnění. Viz řádek ten a ten, děleno řádkem tím a tím. Takže pokud vím co tam mám napsat není problém. Jedině že by byl problém s počítáním. Pokud nevím tak mi žádný program nepomůže. Jedině pořádně prostudovat návod k vyplnění, nebo si to nechat vysvětlit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek