fanynek

Může mi někdo poradit, kde bych mohl sehnat film „Viva polka“ nebo kam bych si o něj mohl napsat?

Sháním český historický film na DVD nebo na kazetě VIVA POLKA zasazený do období konce 19. století a točený někdy v letech 1980–1984. Kde bych měl šanci film sehnat? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Brblal

Tak ten film najděte na csfd.cz a pošlete sem na něho přesný odkaz (na csfd).

Ty filmy se snadno hledají, stačí vědět jediného herce, který v něm hrál a najdete ten film v databázi (csfd.cz/fdb.cz/im­db.com …) za chvilinku.

fanynek

Asi jsem slepý,ale film jsem nenašel

fanynek

A jaký myslíte odkaz?

Brblal

Odkaz na ten film na CSFD myslím, pokud existuje, bude tam. Příp. jiný odkaz na nějakou recenzi, nebo třeba i na: FDB.cz (to je také známá databáze filmů – obsáhlá jako CSFD.cz).