drakonusdrak

Může mi někdo poradit, jak odblokovat v Mozille zablokovanou stránku?

Dík už se mi to povedlo díky radě Zbynase

Nejlepší odpověď
Zbynas

Jak je zablokovaná? Standartně ve FF blokovat nelze. Jen udělit výjimka pro povolení stránky …

Levý ALT, Nástroje, Možnosti, Zabezpečení, Výjimky.

Pokud je blokace v AdBlocku, kliknout na ikonku AdBlocku a dát vypnout na této stránce.

Další odpovědi
cochee

No já ti „tleskám.“ Teď jsi opravdu „upřesnil“ svou předchozí otázku, která zmizela.

Že bys třeba napsal, co se v té Mozille děje, když učiníš pokus o zobrazení takové zablokované stránky? Které máš přiinstalované doplňky? Zkoušel jsi jiný browser (IE, Chrome)?

annas

Tu první otázku jsem nahlásila, když ji vložil znova. Je vidět, že pro někoho není opravdu snadné formulovat otázku.