DusanOrlik

Může mi někdo pomoct zda se jedná o USB?

Koupil jsem si dneska opisuju: CA-101 Nokia datový kabel (Bulk-cena 190kč,–.Jakmile to zapojím do PC,objeví se ve složce tento počítač složka s názvem Digital Still Camera.Nechápu proč?Nemůžu dávát a stahovat soubory do mobilu.Nevíte proč to nejde a zda se jedná o USB?Díky moc
Doplňuji:
Ano,mám tam psáno Režim USB: Nokia Ovi Suite nebo Velkokap.ulož. Vždy dávám to úložiště a to se ta kamera objevuje,nevím-zkusím to druhé a pak napíšu do diskuze,pak budeme psat tam ano..Díky

Nejlepší odpověď
arygnoc

při zapojení telefonu přes kabel by se na telefonu měla objevit volba, jestli připojit jako:
kameru
velkokapacitní zařízení
jiné zařízení (záleží od telefonu a jeho výbavy)
nabíjet.

asi máte defaulně nastavenou kameru a po pár vteřinách se volba stratí a zapojí se kamera.

Další odpovědi
Michal Kole

Na mobilu musíte přepnout na jiný režim připojení.

Já mám Nokia 5300 a Mám Nokia, Print and Media a Data storage

Taky si musíte stáhnout Nokia PC Suite nebo Ovi Suite (pro novější mobily), podle stáří vašeho mobilu, ve kterém jsou ovládače pro daný datový kabel

Záleží na operačním systému možná ani nebudou potřeba protože je Windows ovládače obsahuje

Duvemblejt

Přepnout na Velkokapacitní úložiště a kopírovat 🙂

RomanP

nainstalujte si Nokia PC Suite ( z OVI Suite jsou věčné problémy). Prvně spustě program v PC a potom připojte telefon , program si ho sám najde.Po posledním Update softwaru Nokia PC Suite již neplatí že je určen na straší typy telefonů. Mám Nokii C5–03 a i když mě technická podpora Nokie píše že to nemůže fungovat tak to funguje na jedničku včetně Nokia Software Updater to i na Windows 7

DusanOrlik

Zobrazuje se mi tohle: Zpřístupněte pa.kartu z připojeného zařízení.Po skonč. stiskněte hotovo. Nevím jak zpřístupnit???