Může mi někdo doporučit skvělý film o zvířatech.

Nejlepší odpověď
Neonka

Phar Lap – příběh nejlepšího dostihového koně všech dob.

Další odpovědi
panenka

Dva lidi v Zoo

anonym

Každý máme jiný vkus,tady jsem bulela jak želva,hezký moc!

Zdroj: http://movie-library.cz/fil­m/40825-kde-roste-cervene-kapradi/

iceT

Neuvěřitelná cesta,Neuvěřitelná cesta-Ztraceni v San Francisku,Rychlý Stripes,Dr.Do­olittle 1,2,3,Opravdoví kamarádi,Černý Blesk,Benji 1,2,3,Jako kočky a psi,Jako kočky a psi-pomsta prohnané Kitty,8 statečných-vřele doporučuju…a ještě jsem viděla jeden,název si nevzpomenu-kdesi se chlapec v táboře staral o koně,zachránil hříbě,jehož matku hřebec-vůdce stáda zabil,a když začala válka,tak všichni odešli a stádo muselo zůstat.Onoho hříběte bez matky se ujalo zdivočelé stádo a po čase stalo vůdcem.Jako dospělý kůn se pak setkal i oním hřebcem,co mu zabil mámu a když došlo na souboj,mladší staršího porazil.Po pár dalších letech se vrátil i onen chlapec jako dospělý muž a setkali se spolu jen zdálky.

Beky

Osm Statečných, to je ten nejúžasnější film o zvířatech (psech). ♥♥♥