Kepler

Může mi někdo doporučit nějaký dobrý toaster?

Myslím opékač topinek. Všechny dva, co jsem zatím měl, jsem vyhodil, protože opékaly silně nerovnoměrně. Hlavně aby byly na poctivé krajíce chleba, ne ty malé trapnosti na veky. Na to mám sendvičovač.

https://pixaba­y.com/cs/toast-potraviny-sn%C3%ADdan%C4%9B-sendvi%C4%8D-3630541/

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Mám tenhle a je super. Možnost nastavení délky procesu, automaticky vystředí chleba mezi spirálami, možnost kontroly při opékání (po stisku tlačítka vysune a opět spustí), možnost přidání délky pro případné dopečení. Spuštění krajíců a vystředění servy, žádný „klapač“. Ale dáš do něj taky pouze menší krajíc- 2 ks, nebo větší půlka většího krajíce. Velký krajíc, celý, do něj také nevejde.
Nerezový, led ukazatel délky nastavení procesu opékání, signalizace zapnutí.

https://www.el­me.cz/catler-ts-4011-topinkovac

A teď to nejlepší. Já bych za to „zaboha“ tyhle prachy nedal, ale představ si, že jej taky někdo vyhodil do toho elektrokontejneru. A byl v absolutním pořádku. 🙂 No, nevezmi to!!!

Už je to sice víc jak měsíc (snad 44 dní) tak už jsi asi nějaký koupil. Ale já dnes opět „vylovil“ v tom kontáči další a vzpomněl na Tvou otázku. Sice měl měnší poruchu („studeňák“ v tišťáku), oprava trvala cca půl hodiny a už fachčí. A perfektně. Takže mám druhej na chatu. A byl by asi i podle Tvých požadavků. A dokonce je i na trhu a nestojí moc. Tak, pokud ještě nemáš, posílám odkaz.
https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/pro­fessor-cz504b/#!

Jinak jsem od té doby zde rovněž „získal“ dvě domácí pekárny na chleba. Jedna byla úplně dobrá a u druhé opět malá opravička cca 1 hodina-opět tišťák a „studený“ spoj. Takže jedna opět na doma a druhá na chatu. A dvě, skoro nové, úplně dobré, napařovací žehličky.
Ten magor mi dovybavuje jak domácnost, tak i chatu.:-)))

Další odpovědi
aliendrone

Obávám se, že na „poctivé krajíce chleba“ přístroj NEEXISTUJE! Abys dosáhl tolik požadovaného „křupmňamózního“ efektu, MUSÍŠ použít toustový chléb, popřípadě nějký vysoce kvalitní pšeničný chléb/pečivo.

Dnešní brzda (konzumní chléb) z jakéhokoliv topinkovače zpracovaná je prostě JEN BRZDA – s tím nic neuděláš. :(

Jinak ségra dostala k svátku tohle: https://topin­kovace.heureka­.cz/electrolux-eat-3300/#utm_sou­rce=chytryvyber­.cz&utm_medium=af­filiate&utm_cam­paign=21530&ut­m_content=Tex­t%20link a je s tím spokojená. Obecně si myslím, že podstatná je funkce „centrování“ (automatické), všechno ostatní je jen zbytečná přítěž. ;) :D :D

Dochy

Taky bych měl zájem. Kdysi jsem kupoval malou šumavu, aby se krajíček vešel (většinou) a pak to ještě na několikrát otáčel. Pak snad už jen ty dopravníkové co maj v hotelech (jede drátěnej pás skrz pec). Ještě jsem dělal topinky v troubě. Zatím se nejlíp osvědčilo grilování (ale je to… náročný… furt nic furt nic a pak během chviličky spálený)

Kepler

Bohumil: ty, jo! Za ty prachy bych to taky nebral. I kdyby byl pozlacený a vyprávěl sprosté vtipy! 🙂

Jiří Bohumil

Ale dokážeš pochopit toho debila, který to vyhodí a nedá to třeba do bazaru? A předevčírem jsem tam zase „našel“ plně funkční mikrovlnku Privileg. Je to sice pouze klasická jednoduchá mikrovlnka (v podstatě shodná s tou v odkaze). Ale jako nová. Já už to zkrátka nechápu. ☹

https://www.scor­pion-elektro.com/ka­talog/privileg-mm820ctb-w.html?utm_sou­rce=Referral&ut­m_medium=heure­ka-cz&utm_campaig­n=privileg-mm820ctb-w&utm_content=pri­vileg-mm820ctb-w

aliendrone

Hele, i když jsi mne celkem nedávno nakrknul tím odněkud zkopčeným tendenčním a místy vyloženě lživým „srovnávacím blábolem“, tak tomuhle fandím, líbí se mi to MOC! (obnovování „krámů“ a jejich znovuuvádění do provozu) Jen si kladu otázku – vymřou „zlatý český ručičky“ spolu s námi?

Kepler

Taky to nechápu. Asi existují lidi, kteří nevědí co s penězma. Ničeho si neváží a druhým nepřejí. To tak, dát to zadarmo nějakému plebejci…

aliendrone

Přesně! Kápnuls na to! A věř mi – takových 3,14čusů JSOU MRAKY!!! Možná jsem tu už psal o „borci“, který u popelnic rozřezával odlamovákem kožené boty, ale byly kvalitní, nešlo to a tak se celkem fest pořezal. No a na otázku PROČ boty na vyhození ROZŘEZÁVÁ odpověděl – „Přeci v nich nenechám chodit nějakého bezďomovce!“

Tywoe – klidně tě majznu kríglem přes hlavu jen abych místo tebe získal párátko, když bude poslední, ale TAKOVÝ XINDL – to je FAKTICKY K ZBLITÍ! :(