anonym77

Může mi ještě někdo poradit ohledně toho servisu 24?

Nenapsala jsem svůj e-mail o potvrzení,ale neupozornilo mě to,že jsem ho tam nenapsala.Účet je správný,kód opsaný,ale peníze ještě nepřišli.

Nejlepší odpověď
Pájo

Pokud v Servisu 24 České spořitelny doplníte Váš email, příjde zpráva „Oznámení o zadání příkazu k úhradě“. Pokud kolonku s emailem nevyplníte, potvrzení logicky nepříjde, ale platba je v rámci ČS provedena buď tentýž den nebo ihned v nejbližším pracovním dni.
Zpoždění ale vzniká při platbě do jiné banky (mohou to být až dny/ 2–3, je nutné s tím počítat).

Takže… pokud bylo číslo účtu příjemce správné (a byl dostatečný zůstatek k uskutečnění platby na účtu odesilatele) …bude zpoždění platby způsobeno opravdu tím mezibankovním převodem.