pn65

Může mi exekutor na vyžádání dát exekuční příkaz daný soudem?

Nebyl mi žádný poslán do schránky.
Nebo musím žádat u soudu?

Odpovědi
Ájina_T

Exekuční příkaz vydává sám exekutor … dotaz asi byl na usnesení soudu, na jehož základě ho on vydal.

Může, ale neudělá to.

Poskytne jen informaci o čísle spisu a který soud ho vydal.

arygnoc

nechce sa mi veriť, že rozsudok vám nebol doručený.
ak sa tak nestalo, bol porušený zákon.

rozsudok vám nechodí do schránky, ale doporučene – do vlastných rúk.

informujte sa na súde, kedy a kam vám bol rozsudok odoslaný a kedy sa považoval za doručený. (a požiadajte o jeho kópiu)
exekútor s tým nič nemá spoločné, ten koná na základe právoplatného rozsudku.
niečo ste prešvihli.

;-Q