huxa

Může mi dát učitel pětku na vysvědčení, přestože mi vychází průměrem i mediánem čistá čtyřka?

Doplňuji:
Jpau-i nám, ovšem pro představu nám říkali, že známku ze čtvrtletky můžeme započítat jako tři známky, test jako dvě a zkoušení za jednu, samozřejmě učitel od učitele se toto liší. Známky, které mám v daném předmětu, mají stejnou váhu.

Odpovědi
petra15

Jak te znám, tak jsi dost drzý…tak asi proto:-):D

jpau

Ano může, známky nelze průměrovat. Např. 5 z pololetní práce a 1 z domácího úkolu se nerovná výsledné 3. Alespoň mi to 13 let mlátili ve škole do palice.
Doplňuji:
huxa napsal: Známky, které mám v daném předmětu, mají stejnou váhu.

Pak nechápu, proč se na to ptáš 😁.

Nevíteto?

Zdá se, že může, ale fér mi to nepřijde ☹

mosoj

Maslíš ,že pokud ti ji dá, tak že to děla s radostí. Jenom si přidělává práci.