Cadent

Může mi být špatně když kouřím vape se spálenou hlavou ?

Pořádně nevím jestli je spálená. Chuť není hrozná ale zdá se mi taková suchá jak kdyby.. Může mi být špatně kdybych to kouřil se spálenou hlavou ?

  • Ivzez Co myslíš ? :) Takovýhle rádoby vtipný odpovědi miluju. Není zřejmý že jde o spálenou hlavu ve vape ? Pokuď chceš prudit a nevíš o tom nic, tak radši ani nepiš. Děkuju

Odpovědi
led

ak má vape spálenú hlavu, vzniká nedostatočné „spaľovanie“ čím výsledok nie je plnohodnotný (nedostatočné prehrievanie). Zjednodušene, akoby ste klasickú zrnkovú kávu zaliali vlažnou vodou, miesto prevarenou.

ivzez

Se spálenou hlavou bych neriskovala a šla k doktorovi,
nepřemýšlela bych o vapování.

Nebo má „spálenou hlavu“ ta „vape“?
(Otázka není jednoznačná.)