Avatar uživatele
zjentek

může mi administrátor na požádání změnit mou přezdívku?

letos budu zase o rok starší a přemýšlel jsem, že bych tady začal mluvit vážně, což se mi doposud nedaří. A s tím by měla být spojena změna jména, abych přišel takříkajíc v čistém. No a protože mi o mé drsně až nelidsky nabité body jde (na rozdíl od vás),chci změnit jen ten nick ..jde to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, bolak, zzzzz, gagaga před 3745 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ptej se admina, mělo by to jít. Viz některé známé uživatele, kterým to prošlo v pohodě. Příklad konkrétní tobě snad uvádět nemusím 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Možné je všetko, rozumej softwarové zmeny, ale skôr je na mieste otázka:
Pomôže zmena mena aj zmene charakteru? Nepomáha ani byť o rok starší, jediné riešenie je v človeku samom.
dobre sa pýta v diskusii jirkajirka:
Co se dá za ty body koupit?
Okrem vlastného sebauspokojenia, pocitu vlastnej dôležitosti si za ne nič nekúpite. A,prepáčte, možnosť náhodnej výhry v súťaži o užívateľov, ale myslím, že tá už skončila. ešte na slovenskej stránke www.odpovede.sk funguje, ale ako je to s doručovaním výhier neviem, akosi nefunguje. Takže ostáva nám už len ten dobrý pocit sebauspokojenia z dobre vykonanej práce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Teoreticky by se mělo dát změnit všechno, je to přeci jen kód… Záleží na adminovi, jestli se mu to bude chtít dělat nebo jestli to vůbec udělat může. Nejlepší by bylo obrátit se na admina, který ti podá přesnější informace… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

led: buďto jsem tak blbej, že víš něco o mým charakteru a nebo tak chytrej, že ten podtext, který to mělo, neušel jen jaksi bystrým, a podtext zněl: pomohu tady tomu webu tím, že prozradím kousíček svého charakteru a přestanu si tady z toho dělat kozy. A protože se za ty body nic koupit nedá, doposud jsem k takovémuto jednání neměl příliš ochoty ..víš? :o

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ďakujem za informáciu :)
preto som to napísala všeobecne a nie konkrétne

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Led: a kdo tady mluví o změně charakteru? Si představ, že bych já nebyl já, ale třeba ontola ..nebo ty :o

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Vtipné „ja som ty / ty si ja“ to je z akého filmu?
Pokiaľ človek chce zmeniť svoje vyjadrovanie, hovorí sa tomu zmena charakteru, pretože ten ak nezmení, tak akékoľvek vyjadrovanie bude ukazovať ten istý charakter. Preto herec je hercom práve preto, že zmenou vyjadrovania sa svojej postavy zmení aj svoj vonkajší charkater na charakter postavy a divák mu to verí. Koľko ľudí vidí herca v jeho postave a keď ho niekto naozaj spozná „civilne“, je prekvapený skutočnosťou.

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

no a právě tady to je role. A já byl přesvědčenej, že když přijdu já, nijak tím svůj charakter nezměním. Ale tady jej změním ..tak vidíš, ty nejsi ta pitomá, to já :o

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jo a zajímá mě, jestli budu umět mluvit vážně ..budu?

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirkajirka

Co se dá za ty body koupit? Napíš já bych si to koupil také. Jinak starého psa novým kouskum nenaučíš!!!!

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

bitcoiny na tom byly ze začátku zrovna tak ..ty bys koukám jenom nakupoval ..tos nikdy nic nesbíral? ,)

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirkajirka

Sbírám staré váhy.

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek