Muže mě to někdo vysvětlit

Porovnáním udaju byl zjištěn pozitivní vysledek,kdy došlo ke stotožnení udaju v puvodní registrační značce vozidla SRN .Na tuto registrační značku SRN bylo již dříve registrováno jiné motorové vozidlo.

Nejlepší odpověď
vagra

Druhá věta otázky,je i odpovědí.
SRN=Spolková Republika Německo.
(Jen pro doplnění.Pisatel se Vám snaží naznačit,že v Německu jezdí ještě jedno auto,se stejnou registrační značkou,jaká je ta Vaše.Došli k tomuto poznání tak,že se někdo snažil v registru registračních značek motorových vozidel,zaregis­trovat registrační značku,která už byla dříve registrovaná.Tou druhou,později registrovanou,byla ta vaše.Tím pádem bude ta druhá v pořadí registrovaná- neplatná) 🙂

Další odpovědi
Peťa. K.

Vaše značka se může objevit hned několikrát na světě, proto je nutno uvést jaký je rozdíl mezi nimi tj. ČR-SRN a pak pokud chcete s ní jezdit musíte si vybrat stát,kde si ji registrujete, ale jen v případě,že již na ni nebude registrováno jiné vozidlo. PS:také jsem měl tento problém.