_136

Může Liberty Ostrava (ArcelorMittal) dopadnout tak jako OKD?

Krach a propouštění a dluhy?

Odpovědi
hapiky

Úpadek měl zařídit už Arcelor. ale asi to přenechal dalšímu majiteli.
Pokud bude uzavírat tak nevýhodné obchody(pro firmu), tak jako Bakala, bude hodnota firmy mínusová, tudíž za korunu drahá.

da ny

Ano, snadno.

L.G.

Nelze vyloučit, že tomu tak nakonec bude…prudce zdražuje ocel, resp.ocelářské produkty, to by mělo pro teď stačit, Mittal nabyvatele NHáčka patřičně informačně vybavil, jak s ním nakládat, původní vlastník si odnesl 50 mld.Kč, investoval (pořídil) za cca 3,5, rozhodně mu neleželo na srdci zdraví a blaho podniku, o rozvoji ani nemluvě, investičně je tam obrovskej dluh, ocelárna pravda není chirurgický sál, ale zrovna tahle je vysloveně v katastrofálním stavu, povolenky jsou nevratně fuč, scénář z OKD tím pádem tak klidně může nastat… Možná by vstoupily do hry v otázce případného převzetí Třinecké železárny.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.