Může křeček džungarský plavat?

Jednou jsem viděla video,kde měla nějaká cizinka křečka (džungarského),kte­rý plaval. Je to možné? popř. mohl by to i ten můj?

Nejlepší odpověď
anonym

Křeček plavat umí – nouzově…
Ale neplave rád, vodě se (pokud možno) vyhýbá a koupelmu dobře neudělá (i proto, že by mohl prochladnout – jeho srst je nasákavá a hustá, takže dlouho prosychá).
Raději to nezkoušej.

xLucys

Upřímně já mám Křečka syrského, co se týče té srsti, je to tak, ale když ho budete sušit v ručníku, uschne mu srst do 3 minut a to ji má delší než džungar. Dáváme Křečka do vody ve vaně a v pohodě. Dokáže se tam hezky okoupat, samozřejmě bez mýdla.