beatab

Může králík jíst listy květáku?

Dnes mám na oběd květák a nevím, jestli můžu svému králíkovi dát listy. Dala jsem mu trošku a chutnalo mu to.

Nejlepší odpověď
beer

Samozřejmě můžeš. Obsahuje ale hodně vody, proto jen málo, a spolu se suchým krmivem. Jinak bude mít průjem. Pokud je na vyšší příjem zeleného zvyklý, můžeš dát víc a bez následků.
Praxe

Další odpovědi
hanulka11

jak je známo květák je hodně nadýmavý, dala bych mu opravdu jen maličký kousíček na chuť …to víš on bude žrát vše co mu dáš…ale ty musíš mít rozum, že opravdu nemůže sníst kolik by chtěl on .....

Drap

Určitě, květák mu velice chutná i prospívá. Musí se dát jen pozor na to, aby ho najednou nezkonzumoval příliš velké nožství

bubukaa

ano ale jen v malém množství

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.