Tw!st

Může kofein způsobit bolest hlavy?

Může užití asi 400 mg kofeinu (ne naráz, ale v průběhu celého dne) způsobit bolest hlavy?

Nejlepší odpověď
da ny

Ano, může.
„Kofein
V malém množství je kofein často prospěšný, dokonce se nachází v mnoha lécích na bolesti hlavy. Časté pití kávy však může být příčinou bolesti hlavy. Navíc jedincům závislým na kofeinu může náhle vysazení stav ještě zhoršit. Odebrání kofeinu totiž také patří mezi časté spouštěče bolestí hlavy.
Kouření“
http://cs.medi­xa.org/prizna­ky/nejcastejsi-priciny-bolesti-hlavy

Další odpovědi
Drap

Myslím, že u někoho může.

gecco

Jo – může…
Proč dlabeš kofein??
😉

Šidlo

  1. ste geniálny, neviete si naštudovať vedľajšie účinky psychoaktívnych látok aj možnosť predávkovania sa? je to celé na wikipédií
  2. vo vašom veku – na čo vám toho toľko je? máte extra nízky tlak, poruchu pozornosti, inú chorobu?
  3. samozrejme, že áno.....

Tw!st

gecco: dlabu i taurin a guaranu, lépe se mi „pod stavem“ pracuje 🙂

gecco

No…
Není ti co závidět…
😉
Zkus to jen s kafem a cigárem…
To jsou zase moje neřesti…
😉