zjentek

Může klíšťák vlízt do zadku, zacucnout se nepozorovaně zevnitř a sofistikovaně tak oklamat svýho budoucího nositele?

Nejlepší odpověď
hapiky

To spíše vypadá tak, že i klíšťák dbá o jakouš takouš higienu. Otázka je také proč by to(instinktiv­ně)dělal, když nemusí a může si zvolit ekologičtější mís­to.

Další odpovědi
aliendrone

Popravdě odpověď NEVÍM, myslím si že ne, ale to je fuk. Spíš ne zaujala otázka, resp. cesty kudy se tvé myšlení ubírá. Hele, kdyby Found nebo tak někdo…

Nebyls „náhodou“ kreativcem v reklamce nebo tak něco? No já bych to prostě NEVYMYSLEL! Každopádně za originalitu dávám hvězdu! ;) :D :D

Drap

Doposud takový případ neni znám

desperomn

ano

zjentek

@alien: Jak nevím… TY nevíš? Jestli to prostě a jednoduše není kvůli tomu, že zkrátka moc přemejšliš… ;D