tomasludva

Může kandidovat ředitel školy do zastupitelstva MěÚ ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já myslím,že ne,že by se jednalo o střet zájmů. Ale u nás je možné všechno. Taky jsem zvědavá jak to je.

Další odpovědi
annas

Já nevím, ale našla, že ředitel školy je členem voleného orgánu Rady města.

Charakteristika jednoho kandidáta do Senátu.

Josef Novotný (ČSSD; 53 let) – Ředitel střední školy. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy. Pracoval jako učitel matematiky a tělocviku. V současnosti je ředitelem Integrované střední školy technické a ekonomické v Sokolově. Do ČSSD vstoupil v roce 2002. V letech 1983 až 1989 byl členem KSČ. Od roku 2003 zasedá v Radě města Sokolova.

Zdroj: http://volby.no­vinky.cz/sn2006_p­rofily2kolo

ReHu

Já myslím, že to střet zájmů není a že by mohl.
Ale mýlit se mohu.