Rokio

Může jít žena s pohlavní chorobou na umělé oplodnění?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

To může posoudit pouze lékař po vyšetření a zhodnocení podle druhu a rozsahu choroby.

Další odpovědi
ivzez

jiná odpověď

Umělé oplodnění je velký zásah do organismu,
podstoupit by je měla jenom žena, která nemá
další zdravotní problémy.
Ale posouzení konkrétní situace je samozřejmě na lékaři.

Rokio,
už jsi zapomněl, že sem lékaři ani specialisté na umělé oplodnění nechodí?

marci1

ne

Můj zcela laický názor: nikoliv.

aliendrone

ne

Nejsem lékař, ale myslím, že ne. Proč? Protože většina venerických chorob se přenáší z matky na dítě, v případě plodu následně může docházet během vývinu k jeho různým postižením.

Tedy když už jsme u toho… ptáš se z nějakého VLASTNÍHO důvodu? ;) :D :D

Edison

jiná odpověď

Jít tam může. Jde o to, jestli jí lékař přijme.