Dan007

Může jít po 20:00 mladistvý (16 let) do hospody, nebude-li požívat alkoholické ani tabákové výrobky?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… v hospodě se už tabákové výrobky nesmí používat bez ohledu na věk … jinak může …

Další odpovědi
marci1

Může, už není dítě, má občanský průkaz. Bohužel se ve večerních hodinách objevují v hospodě i osoby mladší15 let. 🙂

independent

Já byl v devatenácti na zábavě s přístupem od 18 a byl jsem tam nejstarší, ale to bylo před dvaceti lety