Rokio

Může jít pes po smrti do nebe?

Slepečtí psi, policejní psi, psi v roli televizních hvězd – TO JSOU VŠECHNO ROZHODNĚ DOBŘÍ PSI. Tito psi mají rozhodně dobrý charakter a jejich skutky jsou přímo vstupenkou do nebe podle mého názoru.

Myslíte si, že alespoň tito psi se dostanou po smrti do nebe?

Odpovědi
Jose1f

Ano, pes může jít po smrti do nebe. Podmínkou ale je, že už tam je jeho pán. Obecně platí, že pes je věrný a jde všude za svým panem. Když jde pán do pekla, jde za ním i jeho pes. I kdyby jako pes patřil do nebe.

Altair-AC

Když by nebe existovalo ,tak by mohli.

ivzez

Jestli přijal Ježíše Krista…

Danina65

Na to přece už odpověděla Fany v podání paní Bohdalové.

anonym

Psy není potřeba ovládat dogmatickou smyšlenkou o nebi jako to bylo potřeba u lidí, aby se moc nebránili útlaku a přijímali jej vždy poslušně jako záruku odměny po smrti, takže pro ně „nebe“ není určené :) Nedostanou se tam stejně jako se tam nedostanou lidé, jediný rozdíl je v tom, že někteří lidé uvěřili v opak.