dust8

Může jít člověk do vězení, když tam prostě chce za každou cenu, aby si od světa odpočinul, i když nic nespáchal?

Nejlepší odpověď
klumprt

To nejde. Možná by to bylo zajímavé podnikání, prodávat simulované vězeňské pobyty.

Když přemýšlím, co provést, abych nikomu neublížil a do vězení se dostal, tak mě napadá jeden způsob, a to nechat si udělit zákaz řízení aut (body, chlast, rychlost) a potom řídit auto v zákazu. To už je trestný čin a po nějaké té podmínce a pracech si myslím, že tak potřetí, počtvrté by mohl přijít trest basy natvrdo.

Další odpovědi
Rokio

Ne.

Drap

Nafackuj policajtovi a budeš tam za chvíli.

cukrar

To nejde, nemáte tam nějakou chytřejší otázku?

anonym

Nějaký trestný čin na základě kterého by vás do vězení soud poslal byste provést musel, tohle není žádný státní mamahotel kam si jen tak vlezete když je vám zima 🙂 a k trestnému činu vás tu nabádat nebudeme, že ne 🙂 Chytřejší otázka by nebyla ?

Pepa25

Jsou podstatně lepší možnosti, jak si „odpočinout od světa“. Navíc záznam v rejstříku trestů docela omezí možnosti pozdějšího pracovního uplatnění.