usse

Může jíst vegetarián vejce?

Nejlepší odpověď
quentos

Může, možná si to pletete s veganem, ten odmítá nejen maso, ale i veškeré živočišné produkty. Zde je pěkný přehled podobných způsobů stravování: https://vegetariani-a-vegani.zdrave.cz/

Další odpovědi
Nuk nuk

Ano, běžní vegetariáni odmítají pouze maso. Přesněji řečeno dělíse ještě na lakto-ovo-vegetariány, kteří kromě rostlinné stravy příjímají i vejce a mléko, ovo-vegetariány, kteří vynechávají mléko a mléčné výrobky a lakto – vegetariány, kteří naopak vynechávají ta vejce.

Lidé, kteří nejedí ani vejce, mléko a obvykle odítají i med, se nazývají vegané.

Drap

Pokud chce, tak může.

anonym

Ano !