jjj123456789

Může jíst muslim vepřové, pokud to pomůže šíření islámu?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne. Muslim má vepřové zapovězeno a islám šíří jinými způsoby.

Další odpovědi
jmhad

Z jídel je zakázáno vepřové maso, zdechliny a maso zvířat zasvěcených jinému bohu. A je také zakázán jakýkoliv alkoholický nápoj.
Důvody proč se z muslimů stávají atentátníci

Žádnej chlast, žádná pařba, žádnej rokenrol, bary, restaurace, žádná televize, žádná zábava, žádnej sport, žádný pořádný žrádlo.
Místo oblečení prostěradlo, místo kšiltovky ručník. Neustálé skučení chlapa na věži. Pětkrát denně klekat na bolavý kolena. Tahat sebou ušmudlanej hadr na modlení. Alláh je s tebou i na hajzlu a navíc si nesmíš utřít zadek rukou, kterou jíš. Nesmíš se holit. Tvá žena se nesmí holit!!
Nesmíš flirtovat s kočkama na ulici. Sex až po svatbě. Nevěsty ti vybere někdo jiný, navíc ty škaredý, který tě nevzrušují. Ženský, který sis musel vzít, se nesnáší a vybíjí si to na tobě. Chodí oblečeny do pytle a musí mít neustále závoj. Všude samej písek a sucho v tlamě. Slunko pálí na hlavu, ani pivo si nedáš. Pořád špinavej a vypadáš jak „osoba žijící cikánským způsobem života“.
To je život? To radši smrt! A hurááááá na to. A vzít sebou co nejvíc těch prasat, co se mají líp než já.

zjentek

nee ..k šíření duchovna by smyslovej požitek sloužit neměl

MK44

Na to zkuste najít odpověď u muslimů, např. na:
http://www.al-islam.cz/uvodni-charakteristika-islamu/islam-a-muslimove-zakladni-pojmy.html
http://www.al-islam.cz/sear­ch.html?searchwor­d=vep%C5%99ov%C3%A9

Já na to nemíním vynakládat čas. Jen mě napadlo, že kdyby si někteří muslimové dali porci vepřo-knedlo-zéla a zalili to desítkou, mohlo spousta lidí zůstat na živu … ;-(

arygnoc

šírenie viery je poslaním cirkvi, nie veriaceho.

preto je cirkev zlá (obracia na vieru z inej viery, resp. neviery), veriaci toleruje iného veriaceho (svojej i cudzej viery), cirkev nie, netoleruje iné viery.

veriaci ovplyvnený demagógiou cirkvi je nebezbečnejší ako cirkev.

;-Q
Doplňuji:
k otázke:

nemôže. viera mu to zakazuje.

pokiaľ ale podľahne dogme cirkvi, že v mene božom (alláha) svoju vieru môže porušiť, nejedná sa o už o čin veriaceho, aleo čin príslušníka cirkvi.
a tam, ako vieme, sa už môže nie že iba jesť bravčové, ale i vraždiť (čo korán zakazuje).

;-Q