bolak

Může jet vlakem 2× stejnou trasu na stejnou jízdenku?

Například koupím jízdenku z Prahy do Brna – zpáteční, ráno pojedu z Prahy do Brna, odpoledne nazpátek a večer znova z Prahy do Brna na stejnou jízdenku..
Doplňuji:
terry: no to je snad jasný že se ptám na potvrzenou jízdenku :)

Přece i když mi ji potvrdí, tak kolikrát se mi stalo že mě kontrolovali za jednu trasu 3× za sebou (zřejmě je těžký si mě zapamatovat) a někdy i dva různí průvodčí, a taky na jízdence bylo vidět, že už mě jednou kontrolovali.

Odpovědi
terry

Pokud ti ji průvodčí nepotvrdí, tak asi ano.

hanulka11

měl by sis jízdenku prohlídnout myslím, že na ní bývá datum

mj81

Správně by se to nemělo, ale… Některý průvodčí kontroluje pečlivě a všimne si, že je něco špatně, jiný by ti cvaknul i lístek do kina 🙂 A ohledně zapamatování… Ten průvodčí kontroluje třeba pět vagonů, každý má osmdesát míst k sezení, na každé stanici někdo vystoupí, někdo nastoupí – a průvodčí za den slouží na několika takových vlacích. Opravdu myslíš, že si dokáže zapamatovat každého? 🙂

bolak

hanulka11: Proto taky píšu že 2× v ten samý den.