pucipuci

Může ještě někdo v dnešní civilizované době nevěřit,že mimozemské civilizace navštěvovaly naši planetu?

Jak jste na tom vy,věříte nebo ne?

Odpovědi
odik

mě nic nepřesvědčí,jsme ve vesmíru sami

Máš blbě udělanou anketu. Zatím mě stále nic nepřesvědčilo, že by sem k nám mělo něco skutečně létat. Ale ze statistického pohledu si nemyslím, že jsme jediná živá forma ve vesmíru.

lexx

ještě jsem se nerozhodl,čemu věřit/nezajímá mě to

ano, může…chybí totiž JEDINEJ přesvědčivej, pravej, nefalšovanej důkaz a ten tu není,
báchorky Dänikena, Charrouxe a Hasemanna ? ale prosím Vás, literární fikce, komerce, nic víc…

klumprt

ještě jsem se nerozhodl,čemu věřit/nezajímá mě to

V pochybnostech ve prospěch skepse.

ten který je

ještě jsem se nerozhodl,čemu věřit/nezajímá mě to

arachis

nalezené malby a artefakty jsou přesvědčivé

Kdyby tu nebyli,tak by nebyla známá oblast 51,já jsem o tom přesvědčena hlavně z maleb z jeskyní

jirinka001

ještě jsem se nerozhodl,čemu věřit/nezajímá mě to

anonym

ještě jsem se nerozhodl,čemu věřit/nezajímá mě to

Jasně,že tu byli,přečti si Dänikena.
Myslím si,že jsme sem byli dosazeni.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Erich_von_D%C­3%A4niken
http://www.da­tabazeknih.cz/au­tori/erich-von-daniken-3817

LeVovič

nalezené malby a artefakty jsou přesvědčivé

Kdyby zde byla možná odpověď „věřím“, tak bych ji zvolil :)
samozřejmě mi je jasné, že ve vesmíru nemůžeme být sami. Dokonce jsem od amerických vědců slyšel, že nás mimozemské civilizace navštěvovali, když jsme byli v nižší řadě homo (už nevím, jestli to bylo sapiens, nebo dříve) a prý s našimi předky měli sex a díky tomu jsme se vyvinuly mi. Dokázali to zkoumáním naší DNA, protože má úplně jinou strukturu, než měli naši předci :)
Pokud tu jsou, rád bych, aby se s tím vláda pochlubila a mohli bychom žít v míru pospolu :)
Mimochodem jsem slyšel, že Americká vláda má s nimi úmluvu, že mohou unášet lidi, ale musí je vždy v pořádku vrátit a vláda za to dostává jejich technologie, ale nevím, co si o této věci myslet ;)

sevos

ještě jsem se nerozhodl,čemu věřit/nezajímá mě to

Nechápavé

ještě jsem se nerozhodl,čemu věřit/nezajímá mě to

Mupek

mě nic nepřesvědčí,jsme ve vesmíru sami

wertos1

nalezené malby a artefakty jsou přesvědčivé

mojitek

nalezené malby a artefakty jsou přesvědčivé

už je tolik důkazů,že jedině ňouma si může myslet že v celém vesmíru jsme sami :D Důkaz rovná se ,že u někoho doma zazvoněj ufouni nebo jak si to lidé představují?? PS: jak si někdo může myslet,že MY jsme tak naprosto jediněční že nikde už nic /nikdo není ,když ani naší vlastní planetu nemáme probádanou?Je probádána pouze z 5 %..Jinak v naší galaxii je asi 100 miliard hvězd a planet. Jiank -Země není naše..

zjentek

spíš přemejšlim o důvodu těch návštěv ..ty malby by mohly znamenat, že doma nemaj vůbec žádný kameny

Mupek

V uterý,čtvrtek a v sobotu říkám že nevěřím v pondělí,středu a sobotu věřím že nejsme sami a v neděli se modlím aby u konečně to někdo zjistil.