lucinka2001

Může Jenamazol snížit účinnost kondomu?

Dobrý den, 3 dny jsem používala Jenamazol (vaginální krém). Naposledy jsem ho použila včera večer. Když spolu budeme s přítelem spát s kondomem, je výrazně vyšší pravděpodobnost, že kondom nebude tak účinný? Je to jediná ochrana, kterou pouzivame. Jak dlouho bychom to měli vynechat?

Nejlepší odpověď
da ny

Při vaginálním zánětu a mykózách by bylo vhodné nechat si zajít chuť i s kondomem…Jde o Vaše zdraví a partner by neměl být bezohledný sobec :).
Zda narušuje materiál ze kterého je kondom vyroben , netuším. Spíše ne.