zjentek

Může jediný člověk na jednom konci světa ovlivnit svým vlastním majetkem nákup a prodej netopýrů na konci druhém?

Sponzoring lovců netopýrů a jejich následný zánik.

Př: Bill Gates by trhovcům v Číně průběžně po celou svou existenci věnoval z vlastních zdrojů takové finanční prostředky, jejichž rozvážně stanovená výše by v důsledku totálně a definitivně vymýtila odchyt, prodej a konzumaci konkrétního druhu netopýra, protože tyto Billovy prostředky by rovně pokryli náklad na jinou stravu, která by v dlouhodobém horizontu rovně nahradila infikovaného netopýra na čínském jídelním stole a tento by se v životě číňanově stal zcela bezpředmětným a nepotřebným živým tvorem.

Bill Gates by tímto svým počinem ušetřil až neuvěřitelné, ASTRONOMICKÉ přiostředky ve své nadaci Billa a Mela Gatesových. Děkuji.

Odpovědi
Drap

K čemu by to bylo dobré? To že je virus od netopýrů je nepodložená, ničím neověřená spekulace

elkon

Taky už se probuď.

EKSOT123

Jestli ti jde o netopýry versus koronavirus, tak není mezi odborníky žádné tajemství, že SARS-CoV-2 se u nich nevyskytuje, nebo nebyl zjištěn. Pouze jiné typy koronavirusů. Pokud by měl mít virus přírodní původ, muselo by se k tomu přimíchat několik dalších genomů z luskouna a dalších zvířat.
Vědci prozatím neumí vysvětlit, jak by k tomu mohlo dojít přirozenou cestou.

zjentek

Elkon, no já jenom jestli nežijeme tak, jak žijeme právě kvůli těch, kteří se probudili! No ale pokud se ti současná světová situace líbí… proti gustu… dál to znáš sám.