autacek

Může invalida řídit invalidní vozík opilý?

Odpovědi
anonym

Jasně že ne, přece si nebude brát na triko, že ho chytí policajti a příjde o ridičák a vozík.

Edison

Myslím, že by se k němu přistupovalo podobně, jako k opilému cyklistovi.

Michálek1245

Jako pokud by to byl klasický, tak by to asi nikdo neřešil. Zvlášť, pokud by jel na chodníku. Pokud by to byl třeba invalidní vozík na elektřinu od https://www.me­diskont.cz/in­validni-voziky/ tak si myslím, že tam by to mohl být už docela problém a hrozila by tučná pokuta. Na druhou stranu se ale zeptám, viděla jste někdy opilého vozíčkáře? :) A to nemyslím nějak zle, tu otázku. Já jen, že já jsem tu čest nikdy neměl.