zjentek

Může i vánoční kapr vidět Ježíška?

);

Nejlepší odpověď
hapiky

Když vezmu palici do ruky, tak vidí nejen Ježíška, ale všechny svaté.

Další odpovědi
Kepler

Když si šlehne LSD, proč ne?

annas

Podle reklamy v TV nemůže. Čokoloádové figury kapra někdfo z rodiny snědl před svátky. ˇŽivý kapr zřejmě také nemá šanci, ale vidí hvězdičky, než přijde o život.

Ale prodávají kapra ze šunky, ten se snad svátků dočká, ale vůbec neví, co se slaví. Kaprům není přáno sledovat stromeček, jejich osudem je nakrmit hladové krky, aby si na něm pochutnali a nepolkli jeho kost – nebo to jim přeje? Někdy mu tato vidina prodlouží život.

Není mu přáno. Jedině snad, kdyby opřežil v rybníce a měsíc ho vylákal k hladině,, by se mohl těšit na další svátky, ale jistotu nemá,