může i normalní človek proklínat. nebo jen vědmy .?

Nejlepší odpověď
Jikra

Normální člověk může normálně proklínat co to dá? Otázka je jestli to něco dá.
Tzn. jestli je to něco platný.
Doplňuji:
Věřící jistě prominou zbloudělé ovečce, ale vždyť máme demošku.

Další odpovědi
Drap

Když to uní, tak může i normální člověk, dokonce i nenormální

pusinka50

Z vlastní zkušenosti ti radím, nedělej to a ani se o to nepokoušej. Bude tě to mrzet do konce života, jestli se dotyčnému opravdu pak něco stane

GM

I obyčejný člověk může proklínat, ale pozor na zpětnou vazbu!!! Dříve nebo později se ti všechno vrátí. Nikdy nikomu nic zlého nepřej, s černou magií si nezahrávej!