Nevědoucí111

Může holka prožít vyvrcholení při líbání?

Může holka nebo dokonce i kluk dosáhnout vrcholu vzrušení při líbání?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že u hodně vnímavých holek ano, zvláště ve spojení s drážděním erotogenních zón (byť nechtěným). Aspoň jak jsem si někdy v minulém století všiml. A platilo to i pro mě.

Další odpovědi
Drap

I to se může stát.

marci1

Může. Za éry hudební skupiny „Beatles“ při koncertu zažívaly některé holky také vyvrcholení. Stačilo jim jen je vidět a slyšet. 🙂