Stingo

Muze holka chlapovi v anglictine rict „baby“ ?

Nebo jak ho nezne oslovit, kdyz je to tvrdak? 🙂

Odpovědi
MK44

Z „baby“ se stalo poměrně široce použitelné oslovení, co já pamatuju, přinejmenším pro familiérní, intimní ale pozor i pro ironické situace. Svět se mění, americké móresy se šíří a Amerika je jak známo země neomezených možností, ale předpokládám, že jako oslovení policajta, který chce vidět Vaše dokumenty, by to nemuselo projít. Taky generální manager Vašeho podniku nebo soudce by takové oslovení stále ještě asi neskousli. Ale co není dnes … 😉
Pokud má holka o toho chlapa zájem, pak tvrďák netvrďák, co by nemohla?

marci1

Když ho miluje, může ho oslovit jak chce : baby, darling, sugar ap. 🙂