může exekutor zabavit počítač ,když je to vybavení dětského pokoje

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.pe­nize.cz/18270-exekuce-majetku-co-vam-exekutor-nesmi-zabavit

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud je tvůj tak nesmí.

Poradím ti fígl. Kup si základní desku ze svého a pak ti jej exekutor nemůže zabavit, protože bez základní desky by byl počítač na nic.

A nebo si kup program závislý na harwaru a na jiném počítači by ti program nejel a to by exekutorovi komplikovalo, život, protože by ti pak musel koupit novou licenci a na ten program protože ti defakto způsobil škodu a za škody je odpovědný jako každý jiný občan dle Občanského zákoníku.

Hlada

Může, pokud prostřednictví něj nevyděláváte peníze na splacení dluhu. Jestli ne, prodejte ho dřív, než vám ho exekutor zabaví. V exekučních dražbách se prodávají věci za podstatně nižší cenu, než jiným způsobem.

anonym

Může. A půjde v reálu za 1/10 pořizovací ceny. Na Kolesovy bláboly neber zřetel, je to duševně nemocný invalidní důchodce.