Může dostat voják postraumatický stres už během války?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Válka může trvat i několik let, takže může dostat posttraumatický stres během ”dovolené,” kdy se zrovna nebojuje.

Další odpovědi
Drap

Nůže, ale stává se to zřídka. Během války na to neni čas.

aliendrone

Proč by ne? Posttraumatický stres se nevztahuje k válce, ale k utrpěnému traumatu. Třeba granát ti natrhne prde… totiž úsměv, čímž utrpíš trauma a poté může ihned následovt posttraumatic­ký stres.

NJN, vážně si myslíš, že by měl počkat na to, až válka skončí? Takový „odklad s domluvou“ >> „Hele, stresuj mě až za 5 let, až válka skončí, podepíše se příměří – dohodnuto OK?“ ;) :D :D