Může dostat nebe půlku těla a peklo tu další pokud je člověk rozporuplný?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne, do nebe nedostanete ani vlásek.
Do nebe dostane jen ta duše, která nehřešila.

Další odpovědi
anonym

Nemyslím si nebot do nebe ani do pekla neputují těla, ale duše. A to záleží na skutcích a to kolik má člověk hříchů. Když to vezmu z náboženského hlediska. V takovém případě to asi nemůže nikdo posuzovat.

led

Váha hriechov rozhodne, kam duša poputuje. Len (duša) človek prostý hriechov sa dostane bez čakania do nebeského Raja.

dubraro

Tělo dostane v každém případě země, voda nebo nebo oheň. Do nebe nebo pekla putují duše.