michalds

Může dostat kvalitně přeoperovaný transsexuál menstruaci?

myslím MtF

Otázka zařazena do kategorie Krása a styl.

Jirka F: ty plánuješ MtF? Bereš teď nějaké hormony? A rostou ti už jehňátka? :)

Nejlepší odpověď
jirka F

O to právě jde.Já jsem přeměnu(MTF) ještě o pár let odložil ale slyšel jsem o tom.

Další odpovědi
autacek

Pokud se ti podaří dohledat, že by do těla muže byl kdy transplantován celý reprodukční aparát ženy, pak by se o tom při jisté hormonální stimulaci dalo velmi teoreticky uvažovat.

dubraro

Operace a hormonální léčba se soustředí na vnější znaky. „Přeoperování“ zatím není tak důkladné, aby bývalý muž dostal i dělohu a vaječníky, takže menstruovat jaksi nemá z čeho.

Vroudenspil

Ne. Jelikož se penis jen otočí a zkrátí močová trubice .

jirka F

Tento můj problém už se probíral zde v mimořádné diskuzi kde jsem dal za pravdu ivzez https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-treba-uz-rici-moje-temer-celozivotni-tajemstvi

jirka F

Plánuji,ale v budoucnu pokud to půjde také bych nakonec chtěl mít nějaké děti a rodinu. UVIDÍME zkouším se adaptovat na bio-pohlaví jak jsem teď.