Kura

Může dostat člověk zároveň odstupné i novou pozici?

Může kolega v práci dostat výpověď 2+3 kvůli zrušené pracovní pozici a po odpracování těch 2 měsíců pokračovat na jiné pozici s novým výměrem platovým a dostane k tomu i 3měsíční odstupné?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemůže. Jiná situace by byla, kdyby na první pozici úplně skončil, rozvázala s ním firma pracovní poměr a potom znovu nastoupil na jinou pozici.

Další odpovědi
elkon

Nemůže dostat odstupné, když bude pokračovat v jiné pozici ve stejné firmě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.