Lucy13

Může dospělý člověk používat dětský šampon na vlasy?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,proč ne? Opačně by to bylo horší.Dětský šampon je jemnější a neštípe do očí.Je také méně parfemovaný . :D

Další odpovědi
kropitko

Ano může,

hanulka11

Jistě že ano, jen jeho název zní -dětský -protože děti mají jemné vlasy ,takže šetrně myje .

briketka10

pro mě za mě proč by nemohl jsou navržené tak, aby neštípaly děti do očí, citlivější k pokožce, a některým lidem to vadí..
můj přítel používal jen dětský a neměl problémy..

Tom20

Tak to je zajímavá otázka.Určitě může,pro děti je proto že je jemnější a šetrnější,ale řekl bych že dospělým lidem se mastí víc vlasy,proto nemusí šampon smýt všechno jako ten normální.

štamgast

Ano, ale nebude mít takový účinek.

Ella

nedělala bych to – jen jednou jsem v létě na prázdninách použila sestřenčin dětský šampon a měla jsem po něm lupy a jakože dost, trvalo mi dlouho, než jsem se jich zbavila…

ale na každého to může mít jiný účinek. Dětský šampon je primárně určen na dětské vlasy, tak proč jim to brát?