hapiky

Může dojít k tomu, že budou poslanci větší hulváti, než třeba ti, co jich volili?

Máme našlápnuto?

Nejlepší odpověď
Kepler

Samozřejmě. Voliči málokdy znají svého kandidáta osobně, takže jsou odkázáni jen na jejich předvolební kecy a na to, co se o nich píše. Naštěstí úplně všichni hulváti nejsou, ale jeden nikdy neví… Takže se snadno stane, že bývalý důstojník KGB se stane prezidentem – diktátorem, bývalá komunistka kancléřkou a miliardář – amatér, co nemá o politice ani potuchy, prezidentem nejmocnější velmoci.

Další odpovědi
Edison

Samozřejmě. Oni totiž, oproti nám, mají imunitu… Tak si myslej, že mohou beztrestně všechno, že to je demokrácie… Vědi prd…

aliendrone

To jako VÁŽNĚ? Kde jsi byl v posledních dvaceti letech? ;) :D :D

led

To záleží len od voličov.

zjentek

Co „jich“ volili? Hele, nesnaž se otázky formulovat po babišovsky, zvláště při takový otázce… mohl bys nas.rat místní osazenstvo, přestože díky pana Babiše teď jdeme cestou vpravolevo a nemělo by to tudíž škodit nikomu. Něco jako úžasný čínský komunismus. Až na tu přírodu, která todle pohodlíčko jako jediná vodse.re. Jinak „dobré ráno“ hapiky! ;)

aliendrone

led>>> Vaše odpověď je TEORETICKY správná, nicméně bych ji právě o toto slovo DOPLNIL! ;) :D :D

led

Teoreticky by voliči mali vedieť, komu dávajú svoj hlas. Tak som to slovo „teoreticky“ napísala sem. Vy volíte toho o kom nič neviete, len podľa jeho krásnych slov a volebných sľubov? Há? A vôbec, môžu imigranti-mimozemšťania na Zemi voliť?

aliendrone

My droni spoléháme na EFEKTIVNĚJŠÍ metody ovlivňování společnosti. Neříkám, že je to „boh vie čo“, ale na rozdíl od volební tragifrašky (která má význam asi jako pověstné „vlk se nažral a koza zůstala celá“) neztrácíme čas blbostmi. Však jsem tu už o tom psal MNOHOKRÁT. :)

zjentek

Ne ne, to není možné, hulváti si politickou cestu nevolí!

Na cestu politiky se vydávají vesměs velmi vzdělaní lidé bez charakteru. A tím nemyslím Plzeň, ale všeobecně. Potíž je v tom, že ono vzdělávání všeobecně charakter moc neřeší… ne-li vůbec neřeší.

Jednoznačným rysem, který potvrzuje nedostatek charakteru, je prej LAČNOST po penězích. Nobody care… nikdo to neřeší. Nebo snad ano? Přitom je to tak jednoduché… vyřešit a nebylo by podobných otázek.

hapiky

zjentek: Kdo je vyřeší, když to nechce nikdo změnit.

hapiky

aliondrone: Smrtelně vážně. Proč?

aliendrone

No comment. ;) :)