FlAsh_7

Může dítě, které se sotva naučilo mluvit, popsat, jaké to bylo předtím? (neumět mluvit)

Nejlepší odpověď
Vojta24

Zeptal jsem se na to zkusmo syna, který se nedávno naučil říkat BÁBA – odpověděl BÁBA; Tak z toho asi nic kloudného nebude 🙂

Další odpovědi
Kelt

Za prvé si dítě rádo vymýšlí a líbí se mu, že je středem pozornosti. Pokud nebude říkat, že byl DNA, spermií, buňkou nebo amonokyselinou, tak bych se nevzrušoval.

ivzez

Ne, nemůže.